Reklama internetowa

Pozyskaj klientów!

Czy zastanawiałaś się dlaczego ludzie, którzy odwiedzają Twoją stronę już nigdy nie wracają?
Tym bardziej, że doskonale zdajesz sobie sprawę ile pracy i środków pochłonęła Cię Twoja strona.
Dlaczego tak się dzieje?

Powodem jest fakt, że potencjalni klienci odwiedzający Twoją stronę, na ten moment nie są jeszcze gotowi do wydania u Ciebie swoich pieniędzy.

Na szczęście samo to, że ktoś odwiedził Twoją stronę to już jakiś plus. To znaczy, że się zainteresował, ma zamiar – lub zapoznał się z Twoją marką i usługami i jest duża szansa, że w niedługiej przyszłości dołączy do grona Twoich zadowolonych klientów.

Czas na remarketing!

Czym jest remarketing

Remarketing – to działania, które mają na celu odzyskanie potencjalnego klienta i skłonienie go do ponownych odwiedzin Twojej strony i skorzystanie z oferowanych przez Ciebie usług (tzw. ponowny marketing).

Aktualnie najskuteczniejszymi narzędziami remarketingowymi, które codziennie udowadniają swoją skuteczność w praktyce, są systemy Google AdWords, Facebook oraz YouTube.

t

Jak to działa?

Klient, który raz odwiedził Twoją stronę, i zgodził się na Twoją politykę cookies – jest już klientem „oznaczonym”. Dzięki temu możemy sugerować innym stronom, które on odwiedza, by wyświetlały Twoje reklamy.

Dzięki tym zabiegom klient, bardzo często widzi Twoje logo, Twoje produkty – oswaja się z Twoją marką, a co za tym idzie rośnie jego skłonność i podatność na zakupy właśnie u Ciebie.

Kluczem jest idealne dobranie grupy docelowej Twoich odbiorców, teraz jest to możliwe a nawet konieczne! Spersonalizowana, precyzyjna, trafiająca w potrzeby odbiorcy reklama jest niesamowicie skuteczna.

Takiej reklamy potrzebuje Twój salon. Postaw na remarketing – pomożemy Ci.

Reklama na Facebook’u

Reklama czyli Facebook Ads

Facebook to potężne narzędzie marketingowe. W samej Polsce korzysta z niego w tym momencie ponad 15 mln osób. Jeszcze kilka lat temu marketingowcy mogli jedynie marzyć o dotarciu do takiej rzeszy odbiorców ze swoim przekazem reklamowym.

Co więcej, dzięki reklamom Facebook Ads możemy bardzo precyzyjnie dobrać grupy odbiorców naszej reklamy (np. po zainteresowaniach, wykształceniu, płci czy wieku), dzięki czemu dotrzemy dokładnie do takich osób, które mogą być zainteresowane naszymi produktami. Ogranicza nas jedynie własna wyobraźnia! To naprawdę świetne narzędzie o niewyobrażalnych możliwościach.

Dlatego też chcąc być widocznym w internecie, chcąc sprzedawać usługi i produkty Facebook’a nie można pominąć. Wyobraź sobie rzeszę ludzi, do których możesz niewielkim kosztem dotrzeć i zaprezentować się z najlepszej strony.

Mamy duże doświadczeniu w projektowaniu reklam, które naprawdę są skuteczne i naprawdę sprzedają. Nie czekaj aż wyprzedzi Cię konkurencja i skontaktuj się z nami.

Prowadzenie fanpage'a na Facebooku

Prowadzenie profilu na FB jest proste ale nie jest łatwe. Odpowiedzieć na pytanie jak prowadzić profil np. salonu skutecznie – nie jest łatwą rzeczą. Składa się na to wiele czynników tj. specjalizacja obiektu, jakość dostarczanych materiałów graficznych i video a przede wszystkim opracowanie treści. Większość z wyżej wymienionych salony wykonują same, często skupiając się na ilości fanów albo like’ów. Wspomniane aktywności na FB są ważne ale niekoniecznie najważniejsze.

Prowadząc profile dla naszych Klientów, stawiamy sobie wspólne cele do realizacji, których wraz właścicielami dążymy. Nasze działania są skierowane w ściśle określonym zakresie związanym z realizacją założonego celu co przynosi właścicielowi wymierne korzyści.

Przygotowaniem artykułów oraz popularyzacją blogów biznesowych zajmują się specjaliści z branży – copywriterzy przy wsparciu osób odpowiedzialnych za promocję i reklamę.

Zobacz w czym jeszcze możemy Ci pomóc: