Strona internetowa

Pokaż swój salon, klinikę w internecie

Strona internetowa jest podstawowym narzędziem umożliwiającym pozyskanie nowych klientów oraz komunikację z obecnymi. Jest też dopełnieniem wizerunku firmy
– musi być wyjątkowa!

Czym charakteryzują się strony wykonane przez nas?

Przejrzystość, funkcjonalność, łatwość w nawigowaniu i wyszukiwaniu informacji to główne cele jakie przyświecają nam przy projektowaniu stron internetowych. Staramy się aby dostęp do informacji był błyskawiczny a przeglądanie strony przyjemnością.

Prostota w dodawaniu treści, częste, darmowe aktualizacje oraz światowa baza dodatków. To wszystko nadaje naszym projektom niesamowity potencjał i niezwykłą funkcjonalność. Dodatkowo, zawsze mamy możliwość rozbudowania naszej strony o nowe, potrzebne elementy w zaledwie kilka chwil.

Powered by WordPress

Do tworzenia stron używamy WordPress’a, który jest najpopularniejszym na świecie systemem zarządzania treścią (CMS). Jest funkcjonalny, przejrzysty oraz bardzo łatwy w obsłudze. Dzięki częstym aktualizacjom jest również bezpieczny i nowoczesny.

Profesjonalny system graficzny

W swoich projektach używamy tylko profesjonalnych rozwiązań graficznych studia Elegant Themes. Ich unikalny system konstruowania wyglądu strony za pomocą modułów różnego przeznaczenia, pozwala nam tworzyć ciekawe i funkcjonalne strony, doskonale działające na wszelkiego rodzaju urządzeniach.

Cennik stron internetowych

Cennik ma charakter poglądowy ponieważ każdy projekt jest inny i wyceniany jest indywidualnie.

* Podane ceny w tabelach są cenami netto.

Możliwe opcje dodatkowe

 • optymalizacja pod kątem SEO
 • integracja z sieciami social media
 • integracja z livechat’em
 • integracja z systemami rejestracji on-line
 • wykonanie i obróbka zdjęć obiektów / produktów
 • tworzenie i obróbka grafiki komputerowej
 • wykonanie filmików reklamowych i promocyjnych
 • podpięcie szczegółowych statystyk
 • dodatkowe galerie, slidery, filmy
 • moduły na zamówienie
 • pozycjonowanie (wg oferty partnera)

Jakie strony możemy zaoferować naszym klientom?

Landing Pages

Pojedyncze strony, mające zaprezentować usługę lub produkt i zachęcić do jego zakupu. Zwykle znajduje się na nich przycisk przenoszący klienta na stronę z opisem na właściwej stronie. Nasze landingi są bardzo skuteczne!

Sklepy internetowe / katalogi

Pojedyncze strony, mające zaprezentować usługę lub produkt i zachęcić do jego zakupu. Zwykle znajduje się na nich przycisk przenoszący klienta na stronę z opisem na właściwej stronie. Nasze landingi są bardzo skuteczne!

Strony internetowe / serwisy firmowe

To właśnie strona internetowa jako pierwsza prezentuje światu Twoją markę. Od tego jak się zaprezentujesz zależy przyszłość Twojego biznesu. Ze słabą stroną lub bez niej, daleko nie zajedziesz.

u

Zlecenia nietypowe / inne

Jeśli masz jakiś pomysł, jak wykorzystać w swoim biznesie technologię tworzenia stron, zapraszamy do kontaktu. Może jakaś prezentacja on-line, lub katalog produktowy? Jesteśmy otwarci na propozycje, lubimy wyzwania!

Zobacz w czym jeszcze możemy Ci pomóc: